poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Majowy Długi Weekend

Drodzy moi mili, kochani...

Strasznie mnie cieszy, że telefon urywa się od zapytań o dostępność pokoi na tegoroczną Majówkę.Choć jakby na to spojrzeć z drugiej strony, to bezustannie muszę odbierać i informować, że niestety... ani to dla mnie przyjemne- niszczyć komuś plany i marzenia, a i czasu sporo schodzi...

Przysięgam - altana nie nadaje się do zamieszkania, strych niewykończony, a na namiot za zimno jeszcze. Kobiet i dzieci w jasyr nie biorę, ani w barterze nie przyjmuję.

Ogłaszam więc wszem i wobec że na majówkę...no nie uda się w tym roku już, ale dostępne są inne terminy, więc warto zawczasu zastanowić się i zadzwonić do mnie? Albo maila napisać?Dla umilenia czasu spędzonego na czytanie tej informacji wkleję fotę czereśni która w końcu zakwitła i tulipanów odmiany której nazwy nie pamiętam, a które cieszą oko dużo wcześniej zanim pozostałe zaczynają myśleć o wypuszczeniu główek do słońca. ( czy kwiaty myślą? )


Latem, czyli w okresie WAKACJI ;) grusze zapowiadają że coś może się pojawić na ich delikatnych gałązkach.Wiosna jest fajowa!
Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz